Opinie Klientów – Adam Kowalczyk

DOSKONAŁA
36 opinii na
Piotrek Pęczek
Piotrek Pęczek
2022-11-21
Polecam Pana Adama z czystym sumieniem, pełen profesjonalizm na każdym kroku. Gdy tylko pojawiła się możliwość polepszenia warunków, sam z zaangażowaniem nawiąże kontakt z propozycją i pełnym wyjaśnieniem sprawy. Rzetelny, czasowy, sumienny, współpraca tra nieprzerwanie od 2017 nie tylko na polu kredytowym.
Sandra Szafer
Sandra Szafer
2022-06-16
Polecam Pana Adama! Jest to osoba, która zna się na tym co robi. W 100% zaangażowany, zawsze pomocny, rzetelny i przede wszystkim kulturalny człowiek. Pan Adam był z nami przez cały proces załatwiania kredytu. Z mężem nie musieliśmy się zupełnie o nic martwić, a gdy pojawiało się w głowie jakieś pytanie, wystarczył jeden telefon i wszystko było już jasne. Serdecznie dziękujemy za pomoc! ?
Ewa Ligus
Ewa Ligus
2022-05-25
Pan Adam to osoba o wysokiej kulturze osobistej oraz ogromnej wiedzy merytorycznej. We współpracy z Panem Adamem szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowanie procesu kredytowego oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów. Pragnę serdecznie podziękować Panu Adamowi za pomoc, dyspozycyjność i wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego.
Katarzyna Pęciak
Katarzyna Pęciak
2022-03-24
Pan Adam jest bardzo profesjonalnym i rzetelnym doradcą kredytowym. Był z nami w stałym kontakcie, zawsze wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania, przygotował różne oferty banków oraz zajął się wszystkimi formalnościami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim serdecznie polecamy.
Daria Zielińska
Daria Zielińska
2022-01-11
Polecam serdecznie. Idealne podejście do klienta, pełen profesjonalizm, rzeczowe odpowiedzi na pytania, q co najważniejsze dyspozycyjność. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze mogliśmy zadzwonić. ?
Irina Lastovjak
Irina Lastovjak
2022-01-01
Pan Adam to świetny fachowiec. Wspólnie wybraliśmy najlepszą ofertę, która została ostatecznie sfinalizowana. Pan Adam jest bardzo cierpliwy, precyzyjny, nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, przez cały proces utrzymuje kontakt z klientem, jest uprzejmy, zajmuje się formalnościami, które klientowi z pewnością zajęłyby sporo czasu. Profesjonalista godny polecenia.
OLDENT Gabinet Stomatologiczny
OLDENT Gabinet Stomatologiczny
2021-12-30
Serdeczne polecam współpracę z Panem Adamem. Jest profesjonalny, aktywny, dba o czas klienta i dzięki swojemu doświadczeniu, i tak niezbędnym w tej branży kontaktom, zapewnił mi płynne przejście przez cały proces decyzyjny w kilku bankach. Dzięki temu, że zajmuje się wszelkimi formalnosciami mogłam z szerszej perspektywy przyjrzeć się ofertom wielu banków, czego działając samodzielnie na pewno nie byłabym w stanie zrobić. Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata
Małgorzata
2021-12-28
Pan Adam jest człowiekiem uprzejmym, pomocnym i rzeczowym. Wyjaśnił mi wiele zawiłości procesu kredytowego oraz czuwał przez cały czas nad jego realizacją. Skorzystanie z usług Pana Adama było bardzo dobrą decyzją, ponieważ cała procedura przebiegła niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Do Pana Adama trafiłam z polecenia znajomej i sama będę polecać jego usługi innym 🙂
Facebook
LinkedIn
Instagram
Twitter