Kredyty

Moja oferta:

 • kredyty mieszkaniowe
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe
 • konsolidacja zobowiązań
 • program Mieszkanie dla Młodych
 • refinansowanie poniesionych kosztów mieszkaniowych
 • ubezpieczenia na życie

Kredyty mieszkaniowe

Należą do najczęściej wybieranych z pośród wszystkich dostępnych kredytów hipotecznych. Charakteryzują się przede wszystkim przeznaczeniem wyłącznie na cele mieszkaniowe takie jak:

 • zakup mieszkania, domu lub działki
 • budowa domu
 • rozbudowa oraz remont nieruchomości
 • refinansowanie poniesionych kosztów na cele mieszkaniowe

Największą zaletą kredytu mieszkaniowego jest jego niskie oprocentowanie oraz stosunkowo długi okres spłaty nawet do 35 lat.

Mieszkanie dla Młodych

Program MdM to państwowa forma pomocy przy dofinansowaniu wkładu własnego z Banku Gospodarstwa Krajowego dla osób, które zamierzają nabyć swoje pierwsze mieszkanie lub dom. Program obejmuje nieruchomości mieszkalne z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

Wniosek o środki finansowe z BGK w „Mieszkaniu dla Młodych” należy złożyć wraz ze standardową dokumentacją tak jak przy zwykłym kredycie hipotecznym. Pomagam odpowiednio spisać umowę przedwstępną zakupu nieruchomości, aby spełniała szczegółowe wymogi w banku. Zapewniam pełną opiekę i pośrednictwo na każdym etapie wnioskowania o kredyt z MdM.

Konsolidacja zobowiązań

Osoby mające wiele zobowiązań mogą połączyć je wszystkie w jeden kredyt zabezpieczony np. na hipotece. Takie rozwiązanie pozwala znacznie obniżyć raty obecnie spłacanych pożyczek. Można w ten sposób uchronić domowy budżet i wyjść z pętli zadłużenia. Konsolidacja umożliwia także zwiększenie zdolności kredytowej przed zaciągnięciem planowanego kredytu hipotecznego.

Pożyczka hipoteczna

To rodzaj pożyczki pod zastaw posiadanej nieruchomości. W przeciwieństwie do kredytu mieszkaniowego pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel np. zakup samochodu, remont lub inwestycję. Pożyczka hipoteczna jest nieco droższa od standardowego kredytu mieszkaniowego oraz charakteryzuje się z reguły nieco krótszym okresem spłaty.

Kredyt gotówkowy

Zaletą tego typu produktu jest brak zabezpieczenia na hipotece, małe wymogi formalne oraz szybka decyzja o przyznaniu środków. Okres spłaty jest krótki i może trwać najczęściej maksymalnie do 10 lat.

Gotówkę można przeznaczyć na remont lub cel konsumpcyjny taki jak zakupy sprzętu RTV i AGD, wakacyjny wyjazd czy inne przyjemności.

Ubezpieczenia na życie

Dysponuję szerokim wachlarzem ubezpieczeń na życie. Zajmuję się doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniej polisy ochronnej oraz opieki zdrowotnej dla Klienta i jego krewnych. W swoim asortymencie posiadam warianty ochrony z wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Tego rodzaju polisa jest skutecznym zabezpieczeniem kredytu hipotecznego. W przypadku zgonu kredytobiorcy zobowiązanie jest pokrywane ze świadczenia, a spadkobiercy nie są w kolejności obciążeni zadłużeniem. Jest to opcja szczególnie warta uwagi dla osób będących jedynymi żywicielami rodziny lub wykonujących ryzykowne zawody.